تاریخ مرکز

شما اینجا هستید

كتابي كه ملاحظه مي فرماييد حاصل دو سال تلاش همكاران پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات مي باشد كه با جمع آوري اطلاعات موجود انجام پذيرفته است. از آنجايي كه در اين پژوهشگاه(مركز تحقيقات مخابرات ايران) در زمانهاي مختلف تغيير و تحولات ساختاري صورت پذيرفته (از زمان تاسيس قبل انقلاب تا كنون)، مستندات بسياري از فعاليتها پراكنده بوده يا مفقود شده كه تا كنون نتوانستيم گردآوري نماييم.
طبيعتا كتاب مربوط، داراي نواقص اطلاعاتي زيادي مي باشد كه با همت و همكاري همه مديران و كاركنان محترم بازنشسته و حال كه اين كتاب حاصل تلاش آنها در ۴۵ سال مي باشد، تكميل خواهد شد.
از همه بزرگواران و گراميان تقاضامنديم، ضمن مطالعه دقيق كتاب، چنانچه اطلاعات تكميلي در هر بخش و يا تصاويري براي گالري تصوير و نيز نظراتي جهت اصلاح متون و ... داريد، به بخش روابط عمومي پژوهشگاه ارسال فرمايند و يا نقطه نظرات خود را در بخش ذيل(بخش پيشنهادات) درج نماييد. انشاالله در نسخ جديد، اطلاعات تكميل تري را به چاپ خواهيم رساند.
اين كتاب به صورت تقريبي، متناسب با دوران كاري مختلف تقسيم بندي شده و در پايان گالري تصاوير موجود نيز جهت تجديد خاطرات همكاران قديم و فعلي آورده شده است. هدايت كننده و مشوق ما باشيد تا با انگيزه بيشتر در ادامه راه موفق باشيم.
 

کتاب مرکز

 

بخش های کتاب :