طرح سنجش تندرستی کارکنان ، در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات پیاده سازی می شود

شما اینجا هستید

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات،‌ به منظور پایش سلامت كاركنان و همچنین ارتقاء عملكرد شغلی آنها، پژوهشگاه با همكاری موسسه پیام، طرح سنجش تندرستی را در پژوهشگاه، پیاده سازی می كند.

بنا بر این گزارش، در این طرح که به صورت تخصصی با نظارت پزشکان متخصص قلب و عروق،  داخلی، روانشناس و روانسنج و کارشناسان ورزشی خانم و آقا اجرا می گردد، طی ۲ ماه تمامی پرسنل و کارکنان این پژوهشگاه مورد پایش تندرستی قرار می گیرند.

شروع به کار این طرح طی مراسمی در سالن همایش‌‌های مرکز پژوهشگاه با حضور جمعی از مدیران و کارکنان صورت پذیرفت که دکتر خوانساری در ابتدای این مراسم  ضمن تاکید به اهمیت سلامت جسمی و روحی کارکنان بیان داشت: کشف مشکلات جسمی و روحی افراد و حل هرچه سریعتر آن، موضوع مهمی است که توجه به آن می‌تواند باعث  بهره وری در انجام کارها و نیزکاهش هزینه‌‌های درمان و دیگر هزینه‌‌های ناشی از آن شود.

در ادامه مراسم مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه پیام به تاکید مقام عالی وزارت به سلامت کارکنان اشاره كردند و گفتند: طرح پایش سلامت با دارا بودن کادر مجرب، متخصصان و پزشکان نقش موثری در ارتقا سطح بهداشت روحی و جسمی افراد و کارکنان مجموعه ایفا خواهد نمود.

وی  با اشاره به محرمانه بودن نتایج این پایش و احترام به اعتماد افراد عنوان داشت : امید است با انجام موفقیت آمیز این طرح بتوان گام موثری در جهت حفظ و توسعه منابع انسانی برداشته و سایر سازمانها و نهاد‌های وابسته را ترغیب به انجام این حرکت موثر و ارزشمند نمود.

در پایان مراسم، محل استقرار پایش سلامت و تندرستی کارکنان پژوهشگاه با حضور رئیس پژوهشگاه و مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام افتتاح گردید و این طرح  آغاز شد.