تصویب تشکیل کارگروه سیاست گذاری رویداد ملی زمینه سازی دولت الکترونیک

شما اینجا هستید

مجری پروژه بررسی و تدوین برنامه ها و اقدامات توسعه دولت الکترونیک خبر داد:

تصویب تشکیل کارگروه سیاست گذاری رویداد ملی زمینه سازی دولت الکترونیک

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دومین جلسه شورای سیاست­گذاری رویداد ملی زمینه سازی مشارکت بخش غیردولتی در پروژه های دولت الکترونیکی صبح امروز (۲۵ آبان) در محل پژوهشگاه ICT برگزار شد.

نیلوفر مرادحاصل مجری پروژه بررسی و تدوین برنامه ها و اقدامات توسعه دولت الکترونیک ضمن اشاره به این جلسه، بر ساختار مشارکت بخش دولتی و غیردولتی  PPP تاکید کرد و گفت: رویداد ملی زمینه سازی مشارکت بخش غیردولتی در پروژه های دولت الکترونیکی، ۲۳ دی امسال با همکاری مشترک پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان فناوری اطلاعات برگزار می شود.

وی افزود: چشم انداز اصلی این رویداد، تسهیل فرآیند اجرایی قراردادهای مشارکت عمومی-خصوصی برای اجرای پروژه های دولت الکترونیک است.

عضو هیات علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: بر این اساس به منظور ارائه دستاوردهای پروژه مذکور، رویداد ملی با هدف فرهنگ­سازی جهت تعامل و مشارکت بخش دولتی و غیردولتی، برگزار خواهد شد.

به گفته مرادحاصل، این رویداد می­تواند با ایجاد آشنایی بیشتر و بهتر بخش خصوصی با ظرفیت­های موجود در جهت مشارکت عمومی-خصوصی در حوزه توسعه دولت الکترونیکی، به توسعه دولت الکترونیک یاری رساند.

در پایان جلسه امروز قرار بر این شد تا با تشکیل کارگروهی با حضور اعضای اصلی، یک جمع بندی دقیق در سیاست گذاری رویداد ملی زمینه سازی مشارکت بخش غیردولتی در پروژه های دولت الکترونیکی حاصل شود.

 

درج دیدگاه


سوال امنیتی
این بخش به منظور جلوگیری از ورود هرزنامه در نظر گرفته شده است. لطفاً آن را تکمیل نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎