شتاب دهنده کودک آنلاین گام مهمی در حوزه تولید محتوای مناسب کودک است

شما اینجا هستید

وزیر ارتباطات در بازدید از شتاب دهنده کودک آنلاین؛

شتاب دهنده کودک آنلاین گام مهمی در حوزه تولید محتوای مناسب کودک است

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر ارتباطات در این بازدید گفت: کودک آنلاین یک شتاب دهنده فاخر در فضای مجازی است که بخش کوچکی از نیازمندی های بزرگی که قشر کودک، نوجوان و جوان ما به آن نیاز دارد را مهیا خواهد کرد.

به گفته وی باید بیش از هرچیز درنظر  داشت که هرآنچه در نظر ما بزرگسالان جذاب می آید الزاما برای بچه ها جذاب نیست، در این جشنواره باید تلاشی صورت گیرد تا نظر بچه ها جلب شود.

شایان ذکر است، کودک آنلاین کارش را با فراخوان عمومی آغاز کرد، به طوری که بیش از هزار و ۱۰۰ ایده در ابتدا برای حضور در این جشنواره ثبت نام کردند و در نهایت ۲۵ ایده انتخاب و وارد مرحله شتابدهی شد. این شتاب دهنده جزو معدود شتاب دهنده های کشور است که ریزش نداشته است و محصولات آن در آبان ماه عرضه خواهد شد و این رویداد اولیه خروجی این شتاب دهنده است.

در این بازدید آذری جهرمی ضمن آشنایی با تک تک پروژه‌ها در گفتگو با دست‌اندرکاران وب‌سری‌ها پیشنهاداتی درخصوص ادامه روند جشنواره نیز ارائه کرد.

گفتنی است پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور کمک به تحقق رویکرد وزارت ارتباطات در توسعه محتوای کودکان ( کودک آنلاین) فضای کار اشتراکی این بخش را تأمین کرده است.
 

درج دیدگاه


سوال امنیتی
این بخش به منظور جلوگیری از ورود هرزنامه در نظر گرفته شده است. لطفاً آن را تکمیل نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎