تلاش تیم مدیریتی برای کسب رتبه نخست ارزیابی وزارت ارتباطات

شما اینجا هستید

دکتر یزدانیان در مراسم تودیع و معارفه مدیران پژوهشگاه ICT اعلام کرد:

تلاش تیم مدیریتی برای کسب رتبه نخست ارزیابی وزارت ارتباطات

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مراسم معارفه سه تن از مدیران پژوهشگاه ICT امروز (شنبه ۱۳ مهرماه) در محل این پژوهشگاه برگزار شد.

دکتر وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم ضمن عرض خیرمقدم و آرزوی توفیق برای مدیران این پژوهشگاه، گفت: پژوهشگاه ICT در حال حاضر، دوران گذار خود را سپری می کند و حرکت به سمت فعالیت های جدی را به منظور دستیابی به نتایج ملموس تر، در پیش گرفته است.

وی از قولی که به مهندس آذری جهرمی داده است، خبر داد و گفت: ما به وزیر محترم ارتباطات قول دادیم تا پژوهشگاه ICT، سال آینده رتبه نخست را در ارزیابی داشته باشد و در این راستا نکات مورد تاکید ایشان از جمله توجه به بیت المال، رعایت حق الناس، توسعه خدمات پژوهشی و حذف تعارفات اداری و مدیریتی، دنبال خواهد شد.

یزدانیان با بیان اینکه مدیریت پژوهشگاه، یک مدیریت شیک نیست، گفت: پژوهشگاه اکنون در مرحله گذار که از نمره صفر تا ۱۹ است، قرار دارد و تمرکز ما در این مرحله، کار و تلاش بی وقفه خواهد بود تا در نهایت بتوانیم آن را به مدیریت شیک که بین نمره ۱۹ تا ۲۰ است، تبدیل کنیم.

وی در ادامه این مراسم از زحمات بی شائبه جناب آقایان مهندس سید اسماعیل میرزاد مدیر پیشین دفتر ریاست و روابط عمومی و مهندس مجتبی ذنوبی مدیر پیشین دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات و سرکار خانم مهندس زهرا کلاتهایی مشاور پیشین رئیس پژوهشگاه در امور اجرایی قدردانی به عمل آورد.

رئیس پژوهشگاه همچنین، دکتر محمدرضا فرنقی زاد را به سمت مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی، مهندس سید اسماعیل میرزاد را به سمت مدیر دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات و مهندس مهدی نساجیان مقدم را به عنوان مشاور رئیس پژوهشگاه در امور اجرایی منصوب کرد و خواستار توفیق روز افزون برای آنها شد.

 

درج دیدگاه


سوال امنیتی
این بخش به منظور جلوگیری از ورود هرزنامه در نظر گرفته شده است. لطفاً آن را تکمیل نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎