رونمایی از یادمان شهدای پژوهشگاه ICT

شما اینجا هستید

با حضور رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفت؛

رونمایی از یادمان شهدای پژوهشگاه ICT

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا مراسم رونمایی از یادمان مبارک شهیدان مجید مصطفوی زاهد، مهدی اژدری، علی حیدر اتابکی و جاوید الاثر ایرج بیات موحد، عصر امروز (یکشنبه ۷ مهرماه) در محل پژوهشگاه برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور دکتر سید حسین دهدشتی معاون امور دولت، مجلس و استانها در وزارت ارتباطات، دکتر وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه، حجت الاسلام قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات، مهندس مهدیون فرمانده مقاومت بسیج و انصارالمجاهدین وزارت ارتباطات، مهندس محمدی ستا مشاور وزیر ارتباطات در امور ایثارگران و جمعی از مدیران و کارکنان برگزار شد، از ایثارگران، جانبازان، آزاده‌ها و خانواده های شهدای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر به عمل آمد.

در پایان این مراسم، شرکت کنندگان با حضور بر تمثال مبارک شهدای پژوهشگاه، با قرائت فاتحه یاد و خاطره این شهیدان را گرامی داشتند.

این گزارش حاکی است یادمان شهدای پژوهشگاه ICT نخستین یادواره در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که طی سال های اخیر از سوی این پژوهشگاه برگزار گردید.

گفتنی است در این مراسم از آزادگان، جانبازان و ایثارگران پژوهشگاه  نیز تقدیر شد.

بر اساس این گزارش، شهید مجید مصطفوی زاهد مرداد ماه ۱۳۶۷ در عملیات مرصاد اسلام آبادغرب، به شهادت رسید. مهدی اژدری نیز مرداد ماه ۱۳۶۰ در منطقه میحک در عملیات رمضان به مقام شهادت نایل شد. همچنین علی حیدر اتابکی، خرداد ماه ۱۳۶۱ در عملیات بیت المقدس خرمشهر به شهادت رسید. جاوید الاثر ایرج بیات موحد نیز در دی ماه ۱۳۵۹ و در هویزه به شهادت رسید.