نخستین جلسه کمیسیون دائمی هیأت‌امنای پژوهشگاه ICT برگزار شد

شما اینجا هستید

به ریاست سیروس موثقی معاون وزیر ارتباطات؛

نخستین جلسه کمیسیون دائمی هیأت‌امنای پژوهشگاه ICT برگزار شد

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، نخستین جلسه کمیسیون دائمی هیئت‌امنای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به ریاست سیروس موثقی، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات به‌عنوان رئیس کمیسیون دائمی پژوهشگاه و با حضور وحید یزدانیان، رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین نمایندگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات و سازمان برنامه‌وبودجه در سالن فردوسی پژوهشگاه ارتباطات برگزار شد.

در ابتدای این جلسه یزدانیان، ضمن خوشامدگویی به حاضرین، خلاصه‌ای از دستور جلسه را تشریح کرد.

در ادامه موثقی، رئیس کمیسیون دائمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تبریک هفته دولت و روز کارمند ضمن تأکید بر ضرورت تحول در ساختار پژوهشگاه متناسب با دوره و عصر جدید که مبتنی بر تحول دیجیتال و اقتصاد دیجیتال است، خواستار افزایش شفافیت در بودجه‌بندی پژوهشگاه، اصلاح ساختار بودجه، اصلاح برنامه‌های کلان پژوهشگاه با حرکت در مسیر پژوهش‌های جدید در حوزه فناوری‌های نوین شد.

وی در ادامه ضمن حمایت همه‌جانبه از نیروی انسانی شاغل در پژوهشگاه، جذب هرگونه نیروی قراردادی را منوط به مجوز هیئت‌امنا و تأمین اعتبار از مراجع ذی‌صلاح دانست.

این جلسه پس از بحث و بررسی درباره موضوعات مطرح‌شده و همچنین بیان نقطه نظرات از سوی حاضرین با جمع‌بندی صورت گرفته به کار خود پایان داد.