پیام تبریک دکتر یزدانیان به مناسبت موفقیت پژوهشگران پژوهشگاه در جشنواره فاوا

شما اینجا هستید

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، متن پیام بدین شرح است؛

اعوذبالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم
ذِكْرُ رَحْمَتِ رَبِّكَ عَبْدَهُ زَكَرِيَّا

پروردگار متعال را شاکر و سپاسگزاریم که تحت توجهات ذات اقدسش، ما را در مسیر بندگی هدایت نمود و چونان همیشه بر بندگانش منت نهاد که موفقیت و گام نهادن در مسیر رشد و تعالی تنها پژواکی از سیلان مرحمت الهی و بازتابی از تلألؤ مظهر رحمانیت و رحیم بودن خداوند است.
این همه عکس می و نقش نگارین که نمود
یک فروغ رخ ساقی است که در جام افتاد
مفتخریم که دیگر بار، همکاران خدوم و ارجمندمان در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، پاسخگویی به نیازهای جامعه را وجه همت خویش قرار داده، با ارائه محصولات و خدمات درخور و شایسته، ارزیابان و مخاطبان هشتمین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات را حیرت زده نمودند.
علی رغم رویکرد اصولی و منطقی جشنواره طی سالهای گذشته در زمینه توجه بیشتر به نامزدهای بخش غیر دولتی، دستاوردهای همکارانمان آنچنان گرانسنگ بود که امکان چند و چون را برای ارزیابان محترم باقی نگذاشت و چهار خدمت و محصول ارائه شده توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، قاطعانه برگزیده شدند.
این موفقیت کسب شده ذیل توجهات الهی، حاوی پیام های واضحی است:
نخست بیانگر اهتمام و توجه دولت و به ویژه وزیر محترم به مقوله پژوهش های تقاضا محور در سالهای اخیر است که سپاسگزاری ویژه اینجانب و‌جمیع همکارانمان را از حمایتهای صورت گرفته به دنبال دارد.
دوم ،این موفقیت ها نشاندهنده تلاش های شبانه روزی و بی چشمداشت همکارانمان در پژوهشگاه است که علی رغم فراز و نشیب های متعدد، از مسیر اصیل تحقیق و نوآوری خارج نشده و بر منهج خودباوری پایمردی نموده اند.
لیکن آنچه حاصل شده نه نیل به قله رفیع، بلکه نقطه عزیمتی است به سمت قله ها.
انشاءالله با استمرار اینگونه موفقیت ها، جایگاه واقعی پژوهشگاه در منظومه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، ارتقاء یافته و مرجعیت علمی این‌ نهاد مهم تثبیت گردد.
بی شک، این دستاوردها نه یک شبه حاصل شده است و‌ نه در اثر تلاش های فردی.
بدین جهت برخود لازم‌ می دانم مراتب تقدیر خود را علاوه بر مجریان و ارائه دهندگان محترم محصولات و‌خدمات برگزیده، به تک‌تک‌ همکاران و نیز مدیران سابق مجموعه پژوهشگاه عرض نمایم.
امید است در پرتو مهر الهی، هر روز، گامی مهم در جهت نیل به کمال برداریم. انشاءالله و من الله التوفیق
وحید یزدانیان