ترسیم نقشه راه حوزه ICT با حمایت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

شما اینجا هستید

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این دیدار که امروز چهارشنبه ۱۲ تیرماه در محل پژوهشگاه برگزار شد، دکتر وحید یزدانیان از همکاری و مشارکت پژوهشگاه با معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات خبر داد و گفت: این پژوهشگاه با اتکا به پژوهشگران و اعضای هیات علمی خود از این معاونت حمایت می کند.

دکتر ستار هاشمی هم در این دیدار گفت: با توجه به ماهیت معاونت فناوری و نوآوری ، این معاونت نیاز به یک نگاه راهبردی دارد که می بایست در ارتباط با مجامع بین المللی به بلوغ لازم برسد.

وی افزود : معاونت فناوری در وزارت ارتباطات جهت اشراف به تکنولوژی روز دنیا در حوزه ICT قطعا به سبقه علمی پژوهشگاه نیاز دارد.

دکتر هاشمی با اشاره به مطالعات و تحقیقات انجام شده در خصوص لبه تکنولوژی در پژوهشگاه خواستار ترسیم راهبرد در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با حمایت پژوهشگاه شد.

مهندس خالقی معاون پژوهش و توسعه ارتباطات علمی پژوهشگاه هم گفت: پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات که سند راهبردی توسعه فناوری اطلاعات را برای وزارت ارتباطات تدوین نموده است، می تواند کمک شایانی به ترسیم نقشه راه در حوزه ICT در کشور نماید.