مدیرکل دفتر طرح و برنامه و سرپرست دفتر امور پژوهشی منصوب شد

شما اینجا هستید

از سوی دکتر یزدانیان رئیس پژوهشگاه؛

مدیرکل دفتر طرح و برنامه و سرپرست دفتر امور پژوهشی منصوب شد

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسن پاشایی زاد به سمت مدیرکل دفتر طرح و برنامه و سرپرست دفتر امور پژوهشی منصوب گردید.

در راستای اجرای بند (۱) اهم انتظارات مقام محترم وزارت در شرح حکم رئیس پژوهشگاه مبنی بر بازبینی ساختاری، طی حکمی از سوی دکتر وحید یزدانیان، مهندس حسن پاشایی زاد به سمت مدیرکل دفتر طرح و برنامه و سرپرست امور دفتر امور پژوهشی منصوب گردید. متن حکم بدین شرح است:

جناب آقای مهندس حسن پاشایی زاد

در راستای اجرای بند (۱) اهم انتظارات مقام محترم وزارت در شرح رئیس پژوهشگاه، با عنایت به تخصص، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی در مسئولیت های محول شده، به موجب این حکم به عنوان " مدیرکل دفتر طرح و برنامه و سرپرست امور دفتر امور پژوهشی" پژوهشگاه تحت نظارت مستقیم اینجانب، منصوب می شوید تا نسبت  به پیاده سازی فرایندهای اجرایی ادغام  دفاتر مذکور، اقدام نمایید.

اميد است با استعانت از پروردگار متعال و تحت توجهات حضرت بقيه‌الله الاعظم (عج) و مدنظر قراردادن رهنمود‌هاي مقام معظم رهبري (مدظلله العالي)، در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، ارتقاي توانمندي‌هاي پژوهشگاه و پيشبرد اهداف و سياست‌هاي دولت تدبير و اميد در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات، موفق و مويد باشيد.

وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه