مدیرکل منابع انسانی و اداری و سرپرست امور تدارکات و پشتیبانی منصوب شد

شما اینجا هستید

از سوی دکتر یزدانیان رئیس پژوهشگاه؛

مدیرکل منابع انسانی و اداری و سرپرست امور تدارکات و پشتیبانی منصوب شد

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، عبدالرضا بهادری فرد به سمت مدیرکل منابع انسانی و اداری و سرپرست امور تدارکات و پشتیبانی منصوب گردید.

در راستای اجرای بند (۱) اهم انتظارات مقام محترم وزارت در شرح حکم رئیس پژوهشگاه مبنی بر بازبینی ساختاری، طی حکمی از سوی دکتر وحید یزدانیان، عبدالرضا بهادری فرد به سمت مدیرکل منابع انسانی و اداری و سرپرست امور تدارکات و پشتیبانی منصوب گردید. متن حکم بدین شرح است:

جناب آقای عبدالرضا بهادری فرد

در راستای اجرای بند (۱) اهم انتظارات مقام محترم وزارت در شرح رئیس پژوهشگاه، با عنایت به تخصص، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی در مسئولیت های محول شده، به موجب این حکم به عنوان " مدیر کل منابع انسانی و اداری و نیز به سرپرستی امور تدارکات و پشتیبانی" پژوهشگاه، منصوب می شوید تا نسبت  به پیاده سازی فرایندهای اجرایی ادغام  دو مجموعه مذکور، اقدام نمایید.

اميد است با استعانت از پروردگار متعال و تحت توجهات حضرت بقيه‌الله الاعظم (عج) و مدنظر قراردادن رهنمود‌هاي مقام معظم رهبري (مدظلله العالي)، در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، ارتقاي توانمندي‌هاي پژوهشگاه و پيشبرد اهداف و سياست‌هاي دولت تدبير و اميد در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات، موفق و مويد باشيد.

وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه