شاخص مهم پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، نظم و انضباط در عملکرد است

شما اینجا هستید

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی با ابراز رضایت از عملکرد پژوهشگاه گفت: یکی از منظم ترین دستگاههای ما در عملکرد، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات می باشد.
وی در ادامه افزود: پژوهشگاه می بایست با وجود نیروهای جوان و توانمند، بر روی واگذاری پروژه هایش به دانشگاهها بیشتر تمرکز نماید و در سال ۹۸ به جای پژوهش در داخل مجموعه بیشتر به مدیریت پژوهش بپردازد.
گفتنی است وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین تجلیل برگزیدگان جشنواره شهید رجایی، مدیران وزارت ارتباطات را به ایستادگی بر اصول، ساده‌زیستی و توجه به نظر مردم دعوت کرد.
مهندس آذری جهرمی در این آیین، ابتدا با تشکر از مجموعه بازرسی و نظارت که تلاش همکاران در وزارت ارتباطات را به رشته قلم درآوردند، با بیان اینکه فرآیندها و شاخصه‌هایی برای ارزیابی عملکردها وجود دارد گفت: دودسته شاخص وجود دارد، یکی شاخص عمومی و دیگری اختصاصی که عملکرد دستگاه بر اساس آن ارزیابی می‌شود. مدیران باید فارغ از این ارزیابی‌ها به این مسئله توجه کنند که آیا از دو بعد شاخص‌های اختصاصی و شاخص‌های عمومی خودمان از عملکردمان رضایت داریم یا خیر؟
آذری جهرمی با تأکید بر اینکه شاخص‌های اختصاصی که همان مأموریت‌هایی است که بر عهده‌دارید و شاخص‌های عمومی رضایت مردم است گفت: شاخص عمومی رضایت مردم از عملکردمان است و اهمیت ویژه‌ای دارد و لازمه آن توجه به این مسئله است که مردم چه خواسته، انتظار و دیدگاهی نسبت به ما دارند.
وی در خاتمه گفت: سال ۹۸ وظایف مهم‌تری پیش روی ما قرار دارد و مسئولیت بسیار سنگینی داریم. به مدد مولود این روزها حضرت امیرالمؤمنین (ع)، همه با یکدیگر عزم می‌کنیم یک یا علی بلند بگوییم و جانانه سال آینده یک افتخار دیگر برای خودمان، یک دستاورد برای دولت و نظام و رفاه برای مردم رقم بزنیم.