تیم فوتبال پژوهشگاه فاتح جام گردید

شما اینجا هستید

در سی و هفتمین دوره جام شهدا؛

تیم فوتبال پژوهشگاه فاتح جام گردید

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این مسابقات ۱۰ تیم به صورت ۲ گروه ۵ تیمی شرکت کردند که تیم پژوهشگاه با ۳ پیروزی و یک شکست با ۹ امتیاز به عنوان تیم اول‎گروه خود به دور نیمه نهایی راه یافت‎.

بنا بر این گزارش در ‌مرحله نیمه نهایی با تیم مخابرات استان تهران بازی کرد و با نتیجه ۱ بر صفر پیروز‌ شد و به فینال مسابقات راه پیدا کرد.‌‎

فینال این مسابقات  روز سه شنبه ۱۳ آذرماه  بین تیم‌‌های پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و تیم همراه اول برگزار گردید.‎ این بازی با نتیجه ۱-۱ به ضربات پنالتی کشیده شد و تیم پژوهشگاه با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز میدان شد وبدین ترتیب تیم پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اقتدار قهرمان این دوره از مسابقات جام شهدای وزارت ارتباطات شد.

در دیدار رده بندی، تیم وزارت ارتباطات با یک گل بر حریف خود، تیم مخابرات منطقه تهران غلبه نمود و مقام سومی را از آن خود کرد. کاپ اخلاق سی و هفتمین دوره مسابقات جام شهدا نیز به تیم سازمان تنظیم مقررات اهدا شد.

مراسم اختتامیه و اهدا کاپ رتبه‌‌های برتر با حضور آقایان اسماعیل نوری، مسئول هماهنگی دفتر امور ایثارگران وزارت ارتباطات، حمید عباسی عضو هیأت مدیره و مدیرعامل موسسه پیام و جمعی از مدیران برگزار شد و از تیم‌‌های برتر تقدیر به‌عمل آمد.

مسابقات فوتبال جام شهدا به‌منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان، هرساله بین کارمندان وزارت ارتباطات، سازمانها و شرکت‌‌های تابعه در موسسه پیام برگزار می‌شود.

اسامی بازیکنان و مربی و‌سرپرست تیم پژوهشگاه به شرح ذیل می‌باشد:

سرپرست : دکتر نصیری

مربی : فرهاد کشوردوست

بازیکنان : امیر میرزاییان، حسین ترمه چی، مرتضی امانی فر، فرید عابدی، میلاد غلامی، غلامرضا مهرورز، محمود فلاح دوست، اسماعیل تنها، محمد شریفی، علی سماواتی، رضا انصاری فر، حسن بیگدلی، اکبر غلامعلی، حجت بابائی، امیر دباغی، سید بهنام موسوی، کریم فرزین،  علی شفیعی، حسین نعمتی،  محمد جوادی، علیرضا محمدزاده زاویه،  روح اله رادمان، علی مقدس نژاد