انتصاب دستیار رئیس پژوهشگاه در امور جوانان

شما اینجا هستید

طی حکمی از سوی دکتر محمد خوانساری، رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران)، خانم مهندس کلاتهایی  به سمت "دستیار رئیس پژوهشگاه در امور جوانان"منصوب شد. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات متن حکم به این شرح است:

سرکار خانم مهندس زهرا کلاتهایی

سلام علیکم،
در راستای اجرای سیاست‌‌های دولت محترم تدبیر و امید در زمینه سازی و ایجاد فرصت برای جوانان فرهیخته و متخصص و نظر به شایستگی، خدمات مفید و تجارب ارزشمندتان، سرکارعالی را به عنوان « دستیار رئیس پژوهشگاه در امور جوانان » منصوب می نمایم.
امید است با استعانت از قادر متعال، ضمن برقراری ارتباط نزدیک و صمیمی با نیرو‌های جوان شاغل در پژوهشگاه، شناسایی نخبگان و اندیشمندان جوان و تشکیل شورای مشورتی جوانان در جهت استفاده حداکثری از ظرفیت بی نظیر و عظیم اقشار جوان برای تحقق اهداف عالیه پژوهشگاه، تلاش و مساعی لازم را در جهت ارایه راه کار‌های خلاقانه و افزایش کارایی و اثربخشی  در راستای تحقق اهداف و برنامه‌‌های تعیین شده، به عمل آورید.
توفیق روزافزون شما را در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

محمد خوانساری

همچنین دکتر خوانساری از  زحمات آقای  دکتر  منتظری در دوران تصدی این مسئولیت، تقدیر و تشکر به عمل آورد و از خداوند متعال برایشان توفیق روزافزون مسئلت نمود.