بستن× ارتباط ۸۴۹۷۷۶۷۲
بستن×

فرم جستجو

ديدار نوروزي هيات رئيسه پژوهشگاه با همكاران پژوهشگاه انجام شد


ديدار نوروزي هيات رئيسه پژوهشگاه با همكاران پژوهشگاه انجام شد
ديدار نوروزي هيات رئيسه پژوهشگاه با همكاران و مديران پژوهشگاه، امروز سه شنبه 14 فروردين ماه در محل نمازخانه پژوهشگاه انجام شد.

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات، در ابتداي اين ديدار دكتر خوانساري آخرين پيام تبريك نوروزي امام راحل(ره) را به اين شرح قرائت نمودند: « اميدوارم كه ملت ايران و همه مسلمانان دنيا يك تحولي پيدا كنند در اين سال نو كه براي خدا كار كنند، براي سلطه خودشان نباشد، براي پيروزي خودشان نباشد، براي هواهاي نفساني نباشد، و خداوند ان شاءالله همه را توفيق دهد كه در راه خداي تبارك و تعالي مجاهدت كنند، و خداوند همه مسلمين را با هم متفق كند در مقابل كفر جهاني» و به همكاران گفتند: ما نيز بايد با تلاش و همدلي هر چه بيشتر در پژوهشگاه، موتور ثروت آفريني را در كشور روشن نمائيم و باعث ايجاد ثروت نه تنها در پژوهشگاه بلكه در كشور گرديم.

وي اضافه كرد: با توجه به وجود زيرساختهاي مناسب در پژوهشگاه و با توجه به نامگذاري سال جديد توسط مقام معظم رهبري به سال " حمايت از كالاي ايراني" بايد بتوانيم به بازار از طريق نوآوري نزديك شويم، اين نوآوري ها نيز مي بايست منجر به توليد ارزش افزوده در كشور گردد و اين افقي است كه در سال جاري براي پژوهشگاه مدنظر خواهيم داشت.

دكتر خوانساري همچنين با توجه به راه اندازي پارك تخصصي ICT توسط پژوهشگاه گفت: اميدواريم در سال 97پارك علم و فناوري ICT،‌ اقدامات جدي تري را در جهت توليد ثروت و كسب و كار در حوزه ICT به انجام رساند.

رئيس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات، به تغييرات مديريتي در پايان سال گذشته اشاره كرد و افزود: اين تغييرات با هدف ايجاد انگيزش بيشتر در همكاران و طي نمودن پرسرعت تر مسير ثروت آفريني براي كشور توسط پژوهشگاه انجام پذيرفت.

وي همچنين ابراز اميدواري كرد با هوشمند تر كردن فعاليتها در پژوهشگاه و افزايش تفاهم ميان همكاران و چابك سازي امور در پژوهشگاه ، هر چه زودتر شاهد به ثمر نشستن نتيجه فعاليتهاي پژوهشي مان و اثرگذاري بيشتر در جامعه باشيم.