دیدار نوروزی هیات رئیسه پژوهشگاه با همكاران پژوهشگاه انجام شد

شما اینجا هستید

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ابتدای این دیدار دكتر خوانساری آخرین پیام تبریك نوروزی امام راحل (ره) را به این شرح قرائت نمودند: « امیدوارم كه ملت ایران و همه مسلمانان دنیا یك تحولی پیدا كنند در این سال نو كه برای خدا كار كنند، برای سلطه خودشان نباشد، برای پیروزی خودشان نباشد، برای هوا‌های نفسانی نباشد، و خداوند ان شاءالله همه را توفیق دهد كه در راه خدای تبارك و تعالی مجاهدت كنند، و خداوند همه مسلمین را با هم متفق كند در مقابل كفر جهانی» و به همكاران گفتند: ما نیز باید با تلاش و همدلی هر چه بیشتر در پژوهشگاه، موتور ثروت آفرینی را در كشور روشن نمائیم و باعث ایجاد ثروت نه تنها در پژوهشگاه بلكه در كشور گردیم.

وی اضافه كرد: با توجه به وجود زیرساخت‌های مناسب در پژوهشگاه و با توجه به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری به سال " حمایت از كالای ایرانی" باید بتوانیم به بازار از طریق نوآوری نزدیك شویم، این نوآوری‌ها نیز می بایست منجر به تولید ارزش افزوده در كشور گردد و این افقی است كه در سال جاری برای پژوهشگاه مدنظر خواهیم داشت.

دكتر خوانساری همچنین با توجه به راه اندازی پارك تخصصی ICT توسط پژوهشگاه گفت: امیدواریم در سال ۹۷پارك علم و فناوری ICT،‌ اقدامات جدی تری را در جهت تولید ثروت و كسب و كار در حوزه ICT به انجام رساند.

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به تغییرات مدیریتی در پایان سال گذشته اشاره كرد و افزود: این تغییرات با هدف ایجاد انگیزش بیشتر در همكاران و طی نمودن پرسرعت تر مسیر ثروت آفرینی برای كشور توسط پژوهشگاه انجام پذیرفت.

وی همچنین ابراز امیدواری كرد با هوشمند تر كردن فعالیتها در پژوهشگاه و افزایش تفاهم میان همكاران و چابك سازی امور در پژوهشگاه ، هر چه زودتر شاهد به ثمر نشستن نتیجه فعالیت‌های پژوهشی مان و اثرگذاری بیشتر در جامعه باشیم.