بستن× ارتباط ۸۴۹۷۷۶۷۲
بستن×

فرم جستجو

پيام تبريك دكتر خوانساري به مناسبت سالگرد تاسيس پژوهشگاه


پيام تبريك دكتر خوانساري به مناسبت سالگرد تاسيس پژوهشگاه
پیام تبریک دکتر خوانساری به مناسبت چهل و هفتمین سالروز تاسیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) دکتر خوانساری رئیس پژوهشگاه در پیامی به همکاران چهل و هفتمین سالروز تاسیس پژوهشگاه را تبریک گفت.

بنا بر این گزارش متن پیام به این شرح می باشد:

جایگاه پژوهش در نضج بخشی به آرمان های متعالی جوامع بشري از چنان اهميتي برخوردار است كه عملاً امكان تبیین فرآیندهای توسعه اقتصادی و فرهنگی بدون توجه به منظومه تحقيق و پژوهش میسر نبوده و در حقيقت این ضرورت احساس می شود که این مقوله به عنوان پايه و اساس هرگونه تعالي و كمال مادی و معنوی در جوامع تلقی گردد.

شایان ذکر است که به دور از هر تردید، به عنوان مرجع عالیه پژوهش در این حوزه، پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات(مركز تحقيقات مخابرات ايران) همواره در تاريخ 47ساله خود، پيشروی بسط دانش و مهارت در حوزه ICT در كشور بوده و با ایفای نقش محوری خود در توسعه اين فناوری و نقش آفرینی در صنعتی ساختن آن عملاً توانسته است برگ زرين اين افتخار را در كارنامه خود ثبت نمايد.

اينجانب مفتخرم که به عنوان مسئول این پژوهشگاه، ضمن عرض تبريك به مناسبت چهل و هفتمين سال تصويب قانون تاسيس آن، که سال ها به نام مركز تحقيقات مخابرات ايران، مزین گردیده بود، توفیق هرچه بیشتر پژوهشگران گرامي و كاركنان خدمتگزار اين پژوهشگاه، را در راستای رشد و تعالي هرچه بیشتر حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات در كشور ذیل اهداف بلند پایه جمهوري اسلامي ايران، از خداوند متعال خواستار باشم. رجاء واثق دارم که در پرتوی الطاف الهی و عنایات نهاد وزارت که همواره حامی ما بوده، این پژوهشگاه در آینده ای نه چندان دور بتواند جایگاه محق خود را در سطح ملی و بین المللی احصاء نماید. با آرزوی توفیقات الهی محمد خوانساري