بستن× ارتباط ۸۴۹۷۷۶۷۲
بستن×

فرم جستجو

امضای چندین تفاهم نامه میان کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

در همایش نکوداشت هفته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات؛
امضای چندین تفاهم نامه میان کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات
همزمان با شروع هفته پدافند غیرعامل در کشور، در همایش نکوداشت هفته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، چندتفاهم نامه میان کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات امضا شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات( مرکز تحقیقات مخابرات ایران)، همزمان با آغاز هفته پدافند غیرعامل، همایش نکوداشت هفته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،  صبح روز سه شنبه 9 آبان ماه، در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و سردار دکترغلامرضا جلالی،  رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزارشد، ابتدا  دکتر بیک پور، مشاور وزیر و رییس کمیته پدافند غیر عامل  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ارایه گزارشی از  فعالیتهای انجام شده پرداخت.

بنا براین گزارش در این همایش تفاهم نامه هایی با عناوین تدوین پیوست پدافندی شبکه ملی اطلاعات، طراحي و پياده‌سازي نرم‌افزار ارزيابي امنيتي بومي، طراحی و تولید سامانه ملی کلان داده، جذب نخبگان سرباز و کسر خدمت آنها میان کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات،  امضا شد.

همچنین آغاز به کار سامانه نظارت ابری پادویش، رونمایی شد؛ سامانه پادویش کاملا بومی و به دست متخصصین داخلی طراحی و تولید شده است و در ادامه این مراسم از تمبر یادبود نکوداشت هفته پدافند غیرعامل نیز رونمایی شد.