بستن× ارتباط ۸۴۹۷۷۶۷۲
بستن×

فرم جستجو

حضور فعال پژوهشکده امنیت پژوهشگاه در چهاردهمین کنفرانس رمز ایران


حضور فعال پژوهشکده امنیت پژوهشگاه در چهاردهمین کنفرانس رمز ایران
پژوهشکده امنیت پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات در کنفرانس رمز ایران كه از 14 الي 16 شهريور ماه در دانشگاه مهندسی شیراز برگزار شد، حضوري فعال داشت.

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات، پژوهشکده امنیت در اين کنفرانس آخرين دستاوردهاي علمي و پژوهشي خود را ارائه دادند و كارگاه آموزشي با موضوعات روز در حوزه امنيت برگزار نمودند.

بنا بر اين گزارش، کارگاه آموزشی با موضوع "امنیت و ارزیابی امنیتی سامانه های سایبری، فیزیکی و کنترل صنعتی- چالش ها و رهیافت ها و روندها" توسط مديران و كارشناسان پژوهشكده امنيت، برای شرکت کنندگان در این کنفرانس برگزار گرديد.

همچنین در راستای ارائه دستاوردهای علمی- پژوهشی مجموعه پژوهشکده در حوزه کنترل صنعتی، کارشناسان آزمایشگاه امنیت نسبت به ارائه مقاله های پذیرش شده خود اقدام نمودند.

گفتني است، پژوهشکده امنیت در چهاردهمین کنفرانس رمز با برپایی غرفه ای در نمایشگاه جانبي این کنفرانس، علاوه بر ارائه نتايج فعاليتهاي انجام شده در پژوهشكده به معرفی کتابی با عنوان "راهنمای امنیتی سامانه های كنترل صنعتی مبتنی بر استاندارد NIST800-82 موسسه ملی استانداردها و فناوری" پرداختند.