بستن× ارتباط ۸۴۹۷۷۶۷۲
بستن×

فرم جستجو

تدوین RFP پروژه های دولت الکترونیکی در حوزه اقتصاد مقاومتی

در پژوهشگاه انجام شد؛
تدوین RFP پروژه های دولت الکترونیکی در حوزه اقتصاد مقاومتی
RFP پروژه هاي دولت الكترونيك در حوزه اقتصاد مقاومتي در پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات تدوين شد.

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات، اين پروژه با هدف تهيه و تدوين شرح خدمات 24 عدد RFP درخصوص پروژه‌هاي حوزه دولت الکترونيکي مرتبط با اقتصاد مقاومتي می باشد بدین منظور که ساز و کار مناسب براي تصميم‌سازي لازم جهت تصميم گيري سازمان فناوري اطلاعات درخصوص نحوه مديريت و پايش پروژه‌ها فراهم گردد.

بنا بر اين گزارش،‌ اين پروژه‌ها اغلب مرتبط با حوزه دولت الکترونيکي بوده که در زيرمجموعه پروژه‌هاي اقتصاد مقاومتي و به‌منظور نيل به اهداف اقتصاد مقاومتي تهيه شده‌اند.

اين گزارش حاكي است، با توجه به توسعه روزافزون فعالیت های اجتماعی- اقتصادی و تعدد و تنوع تقاضا در جوامع ، دولت ها به سمت پیاده سازی نظام یکپارچه فناوری اطلاعات و ارتباطات و تعمیم آن به ارائه خدمات به شهروندان سوق یافته اند و لذا ضرورت تصويب اين پروژه در پژوهشگاه ديده مي شد.

گفتني است، دولت الکترونیک از ابزارهای مهم ارتقای بهره وری و توسعه دولت الکترونیک از اجزا جدا نشدنی اقتصاد مقاومتی است که برای ایجاد بستر اشتغالزایی بهترین زمینه را برای رشد داراست. شتاب بخشی توسعه حوزه ارتباطات به عنوان حوزه توانمندساز دیگر حوزه ها رشد بخشهایي از قبیل کشاورزی، راه و شهرسازی و امنیت را رقم خواهد زد لذا لازم است برنامه های توسعه ای نیز در این راستا شود.