پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت سالروز تاسیس پست بانک ایران

شما اینجا هستید

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات متن پیام به این شرح است:

خدمت رسانی به مناطق محروم و استفاده از منابع خرد روستائیان یکی از اهداف اصلی تأسیس پست بانک ایران می‌باشد. پست بانک در بسیاری از کشورها نیز موفقیت خوبی داشته و حتی در برخی کشور‌های پیشرفته بزرگترین و مهمترین بانک آنهاست.

برنامه ریزی در جهت تحقق خرده بانکداری و توسعه خدمات بانکی در روستاها با کیفیت مناسب در دستور کار پست بانک قرار دارد.

پست بانک ایران با تکیه بر ماهیت ذاتی و برنامه ریزی‌‌های انجام شده به سهم خود در ایجاد شبکه وسیع ارتباطی در جای جای میهن پهناور اسلامی در عرصه بانکداری الکترونیک و خدمتگزاری به ملت شریف ایران بویژه روستائیان و هموطنان در نقاط دوردست و محروم پیشگام بوده و همواره در توسعه عدالت اجتماعی در شهرها و روستاها نقش مؤثری ایفا نموده که این خود از برترین ویژگی‌‌های این بانک مردمی می‌باشد.

همراهی پست بانک با شبکه وسیع پست کشور می‌تواند از هزینه‌‌های حضور بانکی در مناطق دورافتاده کم نموده که خود یک فرصت مناسب برای پست بانک ایران در مقایسه با سایر بانکهاست.

فرا رسیدن اول دیماه سالروز تأسیس و آغاز نوزدهمین سال فعالیت پست بانک ایران را گرامی داشته به تمامی همکاران پست تبریک عرض نموده و امیدوارم در سایه الطاف حضرت حق تعالی همواره گام‌‌های مؤثری در استمرار روند خدمت رسانی، به ملت به ویژه روستاییان و مناطق محروم بردارند.