با ارائه بسته‌های متنوع برای تلفن ثابت هزینه‌های مردم متعادل تر می‌شود

شما اینجا هستید

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛

با ارائه بسته‌های متنوع برای تلفن ثابت هزینه‌های مردم متعادل تر می‌شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر واعظی  بابیان این مطلب افزود: شرکت مخابرات ایران می‌تواند با ارائه  طرح‌هایی برای مردم شهر‌های بزرگ درآمد خود را افزایش دهد بدون اینکه آسیبی به اقشار کم درآمد وارد شود.

وی با تاکید بر اینکه پذیرای  نقد مردم و نمایندگان مجلس هستیم ادامه داد: امیدواریم در آینده تلفن ثابت نیز به شبکه خدمت رسان به مردم تبدیل شود.

 واعظی  با بیان اینکه قانون  طرح  هم کدسازی در سال ۸۶ تصویب شد و در طول سال ۹۰،۹۱ و ۹۲تنها ۴استان از آن برخوردار شدند افزود: خوشبختانه این طرح  با همت همه همکاران در شرکت مخابرات ایران، زیرساخت و تنظیم مقررات تا  آذرامسال در  سراسرکشور انجام شد.

وی با اشاره به اینکه تلاش دولت تدبیر و امید بر آن بوده است که آنچه اعتقاد دارد را در عمل به ظهور برساند افزود: هم کدسازی نمادی از تحقق عدالت اجتماعی در کشور است.

واعظی اظهار کرد: بر مبنای قانون پنجم توسعه در توسعه ICT درکشور،عقب هستیم و لازم است سرمایه گذاری‌‌های عظیمی در این زمینه انجام شود تا زیرساخت‌های کشور در حوزه ICT توسعه و ارتقاء یابد.

وی دسترسی مردم به نسل ۳ و ۴ را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: یکی از خواسته‌‌های مردم در استان‌ها دسترسی به نسل ۳ و ۴  تلفن همراه است.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه  وزارت ارتباطات مسئول بخش ICT در کشور  است گفت: بر این اساس بخش خصوصی،نیمه خصوصی و دولتی تفاوتی در نوع کار ندارد و توسعه در همه بخش‌ها لازم و ضروری است.