آرشیو اخبار

شما اینجا هستید

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، همگام با طراحی و توسعه سامانه ذکاوت(ذائقه‌سنجی کاربران و تحلیل ترافیک)، سکوی پردازش زبان فارسی عامیانه توسعه داده شده و در این سامانه مورد بهره برداری قرار گرفت...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر علیرضا یاری رییس پژوهشکده فناوری اطلاعات پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و مجری پروژه فوق گفت: در این حوزه تقریباً تمام کشورهای دنیا فعالیت دارند و اگر برای عبور داده متقاضی داشته با..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این نشست که با حضور جمعی از مدیران پژوهشگاه ICT و سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران برگزار شد، دکتر یزدانیان رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به معرفی توانمندی‎ها و فعالیت‎‌های پ..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، با توجه به تفویض اختیار کمیسیون دائمی پژوهشگاه به کمیته ای سه نفره متشکل از آقایان دکتر فسنقری، معاون پژوهشی و توسعه ارتباطات علمی پژوهشگاه، مهندس موحدی، مدیرکل دفتر برنامه ریزی استراتژیک وز..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مراسم رونمایی از آزمایشگاه ارزیابی عملکردی و کیفی محصولات امنیت فضای مجازی که با حضور مدیران پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان فناوری اطلاعات و تعدادی از خبرنگارن خبرگزاری ها تشکیل ..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سردار سرلشگر دکتر رحیم صفوی، در دیداری که در جمع مدیران و محققین این پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام گرفت، سردار رحیم صفوی با اشاره به روندهای تغییر و تح..

پروژه «مشاوره و نظارت بر پیاده‌ سازی مرکز رصد و پایش شبکه ملی اطلاعات» از افراد متخصص در حوزه هوش مصنوعی، کلان داده و یادگیری عمیق دعوت به همکاری می‌نماید...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، آئین بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، امروز ۳ خردادماه، پس از نماز ظهر و عصر با حضور جمعی از مدیران و همکاران پژوهشگاه در محل یادمان شهدا برگزار گردید...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر یاری رییس پژوهشکده فناوری اطلاعات پژوهشگاه در مصاحبه با شبکه خبر درخصوص این سوال که ابررایانه سیمرغ چیست و چه کاری انجام می دهد گفت: اصولا ابررایانه برای پردازش داده‎ها و فرمول‏های پیچی..

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مخابرات در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای یک پروژه پژوهشی همکار پروژه جذب نماید. از علاقه مندان دعوت میشود روزمه خود را به آدرس ذیل ارسال نمایند:...

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (آزمایشگاه امنیت) در نظر دارد در راستای اجرای پروژه‌ای با موضوع ارزیابی امنیتی از میان دانش­ آموختگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌های برق، فناوری اطلاعات و کامپیوتر ،‌ دو نفر با تخصص و تجربه در زمینه امنیت..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا سامانه پیش بینی زمانی و مکانی کرونا در استان تهران..

به‌گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، دکتر یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات که امروز ۲۸ ام اردیبهشت‌ماه در بیست و نهمین کنفرانس مهندسی برق ایران سخنرانی داشت، در خصوص ارتباط میان صنعت و دانشگاه گفت: این ارتباط د..

فراخوان دعوت از دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی، شرکت های دانش بنیان و فعالین حوزه های هوش مصنوعی ، کلان داده و  ... به منظور مشارکت و همکاری در پروژه «پژوهش، طراحی و پیاده سازی ابر رایانه مریم با ظرفیت پردازشی  ۱۰۰ پتافلاپس»..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، وحید یزدانیان، رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در مصاحبه با روزنامه فرهیختگان با اشاره به ویژگی‌های ابررایانه سیمرغ که روز ۲۶ اردیبهشت با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس دا..

صفحه‌ها