آرشیو اخبار

شما اینجا هستید

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر رقیه کریم زاده مجری پروژه «طراحی و ساخت تقویت کننده SSPA با راندمان بالا» در خصوص این پروژه گفت: تقویت کننده های توان، مهمترین بخش مداری موجود در انواع سیستم های مخاب..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مراسم تودیع و معارفه مدیران پژوهشگاه ICT امروز (شنبه ۲۳ شهریور ماه) در محل این پژوهشگاه برگزار شد...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، فتانه ایازی در خصوص پروژه بررسی و تدوین چارچوب‌ توافقنامه‌های سطح خدمات اظهار کرد: در این پروژه ابتدا خدمات ارائه شده در قالب پروانه‌های ارتباطی ثابت و سیار، شناسایی شده و..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر احرام صفری در خصوص پروژه ارائه برنامه راهبردی پژوهشگاه ICT در راستای برنامه ششم توسعه اظهار کرد: با توجه به ماهیت حاکمیتی و غیرانتفاعی پژوهشگاه برای تدوین برنامه راهبردی پژوهشگاه، مدل ب..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، نشست صمیمانه معرفی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و پیشنهاد همکاری با شرکت فولاد مبارکه اصفهان صبح امروز (چهارشنبه ۱۳ شهریور) با حضور دکتر لیلا محمدی رئیس پژوهشکده فناوری ارتباطات، جمعی ..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، طی حکمی از سوی دکتر وحید یزدانیان، دکتر مهدس فسنقری به سمت معاون پژوهش و توسعه ارتباطات علمی منصوب گردید. متن حکم بدین شرح است: جناب آقاي دکتر مهدی فسنقری..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، طی حکمی از سوی دکتر وحید یزدانیان، دکتر علیرضا یاری به سمت رئیس پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی فاوا منصوب گردید. متن حکم بدین شرح است: جناب آقاي دکتر علیرضا یاری..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، طی حکمی از سوی دکتر وحید یزدانیان، دکتر مریم طایفه محمودی به سمت مدیر دفتر آموزش، همکاری های علمی و بین المللی منصوب گردید. متن حکم بدین شرح است:..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر سارا توفیقی در سومین پنل تدوین نقشه راه فناوری کوانتومی کاربردپذیر در حوزه فاوا که صبح امروز (سه شنبه ۱۲ شهریورماه) در محل پژوهشگاه ICT برگزار شد، در خصوص مجموعه جلسا..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر نازیلا شاه منصوری در ابتدای این سمینار، ضمن تعریفی از سلامت روان گفت: فرد برخوردار از سلامت روان، همواره راهکارهایی برای استفاده از محیطی مفیدتر و متناسب با شغل مورد ..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس بابک معصوم پور مجری کارگاه «زیرساخت های کلی برای شهر هوشمند» ضمن ارائه تعریفی از زیرساخت های استاندارد شهری، گفت: زیرساخت های شهری عبارتند از زیرساخت هایی که مردم بر..

میرصراف در خصوص کارگاه های روز نخست عنوان کرد: معاونت آموزش پژوهشگاه با تشکیل گروه مطالعاتی ۲۰، تصمیم به بررسی و تحقیق پیرامون شهر هوشمند و اینترنت اشیا گرفت و اکنون حدود ۵ ماه است که فعالیت‌هایی در حوزه استانداردهای این گروه مط..

فراخوان بصورت یک مرحله ای وبمدت ۱۳ روز کاری از تاریخ ۹۸/۶/۵ لغایت ۹۸/۶/۲۴  می باشد..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدرضا واحدی مجری پروژه «مطالعه ابعاد و الزامات سیاستگذاری توسعه فناوری کوانتوم در حوزه فاوا» در توضیح چیستی، چرایی، و چگونگی این فناوری، تاکید کرد که برای درک بهتر از جایگاه پروژه مذکور، ل..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، نخستین جلسه کمیسیون دائمی هیئت‌امنای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به ریاست سیروس موثقی، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات به‌عنوان رئیس کمیسیون دائمی پ..

صفحه‌ها