آرشیو اخبار

شما اینجا هستید

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر جمال صوفیه در جلسه سیزدهم فروم اقتصاد دیجیتال که صبح امروز (یکشنبه ۶ بهمن) در محل پژوهشگاه ICT برگزار شد، با تمرکز بر ديدگاه هاي خرد و ويژگي هاي كليدي اقتصاد ديجيتال،..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، رامین شفیعی با اشاره به مراسمی که به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد، اظهار کرد: طی این مراسم، پژوهشگاه ICT به عنوان برترین محل کارآموزی برای دانشجویان دانشگاه امیرکبیر، رتبه ..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، چهل و یکمین جلسه فروم نسل پنجم ارتباطات با موضوع سرویس‌های الزام‌آور برای ایجاد ۵G صبح امروز (چهارشنبه ۲ بهمن) در محل پژوهشگاه ICT برگزار شد...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، پژوهشگاه ICT پیرو سیاست ها و رسالت های خود، با برگزاری جلساتی با نخبگان، دانشگاه ها و مراکز علمی کشور، به دنبال افزایش تعامل و رسیدن به تفاهم نامه های همکاری مشخص و تدوین ..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، ششمین فروم اشتراك گذاری و تحلیل اطلاعات تهدیدات سایبری در محل پژوهشگاه ICT برگزار و در این نشست بر قوانین و مقررات اشتراک گذاری اطلاعات در سطح ملی در راستاي تحقق مراكز ملي..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به نقل از ایسنا دکتر وحید یزدانیان با اشاره به ویژگی‌های ارتباطات نسل پنجم، اظهار کرد: در نسل پنجم ارتباطات، پوشش بسیار بسیار بالا است و تأخیر در این شبکه معنایی ندارد و کا..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدحسین قربانی با بیان اینکه خدمات حوزه سلامت به مرور زمان مانند سایر خدمات، در مسیر فناوری های نوین اطلاعاتی قرار می گیرند، گفت: برای به روز رسانی این خدمات نیاز به یک ه..

به گزارش روابط عمومی ارتباطات و فناوری اطلاعات، پنجمین جلسه فروم اشتراك گذاری و تحلیل اطلاعات تهدیدات سایبری تحت عنوان ارائه مفاهیم و شاخص های محاسبه آگاهی وضعیتی حوزه ICT در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر علیرضا یاری رئیس پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی فاوا در ابتدای اظهارات خود به چرایی شکل گیری پژوهشکده ای با عنوان پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی فاوا،..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در جلسه شورای عالی فضای مجازی که روز شنبه برگزار شد، مقرر گردید جزئیات سند معماری شبکه ملی توسط کارگروهی تخصصی در مرکز ملی نهایی ..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس مهدی سمیع در خصوص جزئیات برگزاری نشست هم اندیشی فناوری های خودروهای هوشمند گفت: این مراسم در محل پژوهشگاه ICT به مدت یک روز و پیرو دستور وزیر محترم ارتباطات و فناوری..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر محمدشهرام معین در خصوص معرفی پژوهشکده فناوری اطلاعات اظهار کرد: این پژوهشکده به عنوان یکی از پژوهشکده های پژوهشگاه ICT به صورت تخصصی به حوزه های مربوط به فناوری اطلاع..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیران و کارکنان پژوهشگاه ICT ، همگام با دیگر اقشار مردم تهران از ساعت ۷ صبح امروز (دوشنبه ۱۶ دی‌ماه) به جمعیت انبوه عزادار پیوسته و پس از اقامه نماز بر پیکر مطهر سردار شه..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر مسعود شفیعی در خصوص جایگاه پژوهشگاه ICT در وزارت ارتباطات گفت: این پژوهشگاه سابقه طولانی تحقیق و پژوهش در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دارد و کارنامه خوبی هم از زما..

صفحه‌ها