آرشیو اخبار

شما اینجا هستید

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد در راستای اجرای پروژه‌ای با موضوع مراکز تبادل ترافیک از میان دانش­ آموختگان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌های مخابرات و کامپیوتر یک نفر با تخصص و تجربه در زمینه امنیت شبکه های IP و مراکز د..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس عاطفه ترکمن، مشاور امور بانوان پژوهشگاه ICTگفت: در این وبینار که با حضور پروفسور شهره کسایی،‌ استاد مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف و پروفسور فریبا بهرامی، استاد مهندسی پزشکی دانشگا..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، در رویداد ماهواره­های نوین در انقلاب صنعتی چهارم توسط مرکز نوآوری برق دانشگاه صنعتی امیر کبیر که در تاریخ­های هفتم، چهاردهم و بیست و یکم اسفند ماه ۱۳۹۹ برگزار می شود، پژوهشگران گروه ارتباطات..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس اتابکی رییس اداره رفاه و تربیت بدنی پژوهشگاه گفت: در مسابقات دهه مبارک فجر سال جاری در بین سازمان های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مسابقات بسکتبال به صورت چهار جانبه برگزار شد..

به‌گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، ظهر امروز ۱۰ اسفند ماه ،۲ تفاهم نامه همکاری میان پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای توسعه هوش مصنوعی منعقد گردید...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، بنابراین گزارش ظهر امروز ۱۰ اسفند ماه با حضور روسای پیشین پژوهشگاه، موزه دائمی پژوهشگاه ICT افتتاح و از تمبری که به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس پژوهشگاه طراحی شده بود رونمایی گردید...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، ظهر امروز با حضور ۹ تن از روسای پیشن پژوهشگاه آقایان مهندس داراب، مهندس انتظاری، دکتر عمیدیان، دکتر صدری، دکتر خوانساری، مهندس دلربایی ، مهندس قنبری و فرزند مرحوم دکتر حکاک مراسم پنجاهمین سا..

دکتر وحید بزدانیان رئیس پژوهشگاه رتباطات و فناوری اطلاعات، در پیامی پنجاهمین سالگرد تاسیس پژوهشگاه را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، متن پیام به این شرح است:..

مهندس آذری جهرمی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، در پیامی پنجاهمین سالگرد تاسیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، متن پیام به این شرح است:..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران)، دکتر فرنقی زاد مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی پژوهشگاه ICT، با اشاره به برگزاری نمایشگاه ایران تلکام  ۹۹با شعار "عرضه و تقاضای فناوری برای جهش تولید" در محل ..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دومین رویداد تخصصی زنان در صنعت فضایی ایران با شعار "زنان سرزمینمان را باور کنیم" در پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای بومی سازی زیرساخت اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات در گفتگو با خبرنگار پژوهشگاه ICT درخصوص میزان تاثیر گزاری پژوهشگاه ارتباطات..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تفاهم نامه همکاری فی ما بین پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با هدف همکاری مشترک در امور حمل و نقل هوایی کشور د..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این نشست الزامات و ملاحظات جدید پدافند غیرعامل در مراکزداده بررسی و سند منتشر شده توضیحات داده شد...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک ایران در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای بومی شبکه ملی اطلاعات گفت: در حال حاضر در عصر فناوری اطلاعات به سر می‌بریم و بانک‌ها به دلیل ماهیت اطلاعات بیشترین کاربری و..

صفحه‌ها