بستن× ارتباط ۸۴۹۷۷۶۷۲
بستن×

فرم جستجو

طرح سنجش تندرستی کارکنان ، در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات پياده سازي مي شود


طرح سنجش تندرستی کارکنان ، در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات پياده سازي مي شود
طرح سنجش تندرستی کارکنان پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور دکتر محمد خوانساری رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و مهندس حمید عباسی عضو هیأت مدیره و مدیرعامل موسسه پیام و معاونین ایشان در محل پژوهشگاه آغاز به کار كرد.

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات،‌ به منظور پايش سلامت كاركنان و همچنين ارتقاء عملكرد شغلي آنها، پژوهشگاه با همكاري موسسه پيام، طرح سنجش تندرستي را در پژوهشگاه، پياده سازي مي كند.

بنا بر اين گزارش، در این طرح که به صورت تخصصی با نظارت پزشکان متخصص قلب و عروق،  داخلی، روانشناس و روانسنج و کارشناسان ورزشی خانم و آقا اجرا می گردد، طی 2 ماه تمامی پرسنل و کارکنان این پژوهشگاه مورد پایش تندرستی قرار مي گيرند.

شروع به کار این طرح طی مراسمی در سالن همایش های مرکز پژوهشگاه با حضور جمعی از مدیران و کارکنان صورت پذیرفت که دکتر خوانساری در ابتدای این مراسم  ضمن تاکید به اهمیت سلامت جسمی و روحی کارکنان بیان داشت: کشف مشکلات جسمی و روحی افراد و حل هرچه سریعتر آن، موضوع مهمی است که توجه به آن می‌تواند باعث  بهره وری در انجام کارها و نیزکاهش هزینه های درمان و دیگر هزینه های ناشی از آن شود.

در ادامه مراسم مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه پیام به تاکید مقام عالی وزارت به سلامت کارکنان اشاره كردند و گفتند: طرح پایش سلامت با دارا بودن کادر مجرب، متخصصان و پزشکان نقش موثري در ارتقا سطح بهداشت روحی و جسمی افراد و کارکنان مجموعه ایفا خواهد نمود.

وی  با اشاره به محرمانه بودن نتایج این پایش و احترام به اعتماد افراد عنوان داشت : امید است با انجام موفقیت آمیز این طرح بتوان گام موثری در جهت حفظ و توسعه منابع انسانی برداشته و سایر سازمانها و نهادهای وابسته را ترغیب به انجام این حرکت موثر و ارزشمند نمود.

در پایان مراسم، محل استقرار پایش سلامت و تندرستی کارکنان پژوهشگاه با حضور رئيس پژوهشگاه و مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام افتتاح گردید و این طرح  آغاز شد.