بستن× ارتباط ۸۴۹۷۷۶۷۲
بستن×

فرم جستجو

نمونه مهندسی سوئيچ IMX ، پیاده سازی گردید

در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات؛
نمونه مهندسی سوئيچ IMX ، پیاده سازی گردید
نمونه مهندسی سوئيچ IMX (مدل سفیر)، با همت کارشناسان گروه ارتباطات ثابت پژوهشکده فناوری ارتباطات پژوهشگاه، طراحی و پیاده سازی گردید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران)، نمونه مهندسی سوئيچ IMX (مدل سفیر)، با همت کارشناسان گروه ارتباطات ثابت پژوهشکده فناوری ارتباطات پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، جهت تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اهداف سند برنامه ششم توسعه در بخش ICT، با هدف ارتقاء سطح کیفی و امنیت ارتباطات در شبکه‌های مبتنی بر IP، طراحی و پیاده‌سازی گردید.

 بنا بر این گزارش با توجه به اینکه امروزه در سازمان‌های کوچک، متوسط و بزرگ، شرکت‌های مخابراتی در مناطق شهری کوچک و روستایی و بخصوص FCP هایی که ارائه سرویس صوتی/تصویری می‌نمایند، استفاده از سوئیچ‌های کم‌ظرفیت با تنوع سرویس بالا، یک ضرورت است.

بکارگیری فناوری‌های نوین، ساختار ماژولار، مبتنی برIP و حمایت از انواع سرویس‌های صوتی و تصویری تا 10000 پورت، این امکان را ایجاد می‌نماید که به سهولت؛ پیکربندی دلخواه را انجام داد. با این سوئیچ هزینه‌های پشتیبانی سیستم، کاهش یافته و قابلیت توسعه آن به ظرفیت‌های بالاتر، وجود دارد. همچنین بکارگیری روش‌های امن سازی سیستم، باعث می‌شود که این محصول، قابلیت بکارگیری در بخش حاکمیتی را نیز داشته باشد.