بستن× ارتباط ۸۴۹۷۷۶۷۲
بستن×

فرم جستجو

آزمايشگاه امنيت ارتباطات و فناوري اطلاعات پژوهشگاه، آزمايشگاه مرجع در حوزه امنيت ICT كشور است


آزمايشگاه امنيت ارتباطات و فناوري اطلاعات پژوهشگاه، آزمايشگاه مرجع در حوزه امنيت ICT كشور است
خدمات و فعالیت های مهم آزمایشگاه امنيت ارتباطات و فناوري اطلاعات، بعنوان آزمايشگاه مرجع در حوزه امنيت كشور از سوی پژوهشکده امنبت فاوا اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران)، آزمايشگاه امنيت ارتباطات و فناوري اطلاعات، به عنوان آزمايشگاه مرجع در حوزه امنيت كشور، به منظور ارزیابی عملکرد امنيتي محصولات كاربردي در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات ، مجهز به تيم مجرب، متخصص و كارآزموده از لحاظ فني و همچنين بروزترين تجهيزات سخت‌افزاري، نرم‌افزاري و پايگاه‌هاي داده مي‌باشد.

بنا بر این گزارش ارائه‌ خدمات تاييد نمونه و ارزيابي امنيتي، كمك به سازندگان و توسعه‌دهندگان محصولات بومي امنيتي و همچنین تضمين محصول كه از اهميت بسيار بالايي برخوردار مي باشد، از ماموريت‌هاي مهم آزمايشگاه پژوهشكده امنيت است.

اين آزمايشگاه مرجع به منظور تحقق فرمايشات مقام معظم رهبري در حوزه اقتصاد مقاومتي، دستیابی به اهداف تعیین شده در برنامه‌ی 5 ساله و نيز رسيدن به اقتصاد دانش بنيان در حوزه­ هاي ارزيابي امينت شبكه، امنيت سامانه­ ها و فناوري امنيت اطلاعات مبتني بر استاندارد 15408 خدمات خود را ارائه مي­ نمايد.

اداره آزمايشگاه‌هاي امنيت در قالب زيربخش‌هاي شبکه، سامانه و سازمان در زمينه‌هاي تخصصي ذیل به فعاليت خود ادامه مي‌دهد:

ارائه خدمات و سرويس در حوزه ارزيابي امنيت محصولات وب
ارائه خدمات در حوزه ارزيابي امنيت محصولات SIEM
ارائه خدمات در حوزه  ارزيابي عملكرد امنيت سامانه‌هاي هوشمند (صيانت فرهنگي/ اجتماعي)
ارائه خدمات در حوزه ارزيابي عملكرد امنيت محصولات شبكه UTM و Firewall
ارائه خدمات در حوزه ارزيابي عملكرد امنيت سامانه‌هاي پيشگيري از نفوذ مبتني بر شبكه

گفتنی است متقاضیان می­توانند به منظور ارزيابي محصولات خود  از طریق تماس با  شماره 84977825 و يا ايميل  به seclab@itrc.ac.ir,  درخواست خود را ارسال نمایند.