افتتاح شبکه فیلم رسانه ارتباطات و فناوری اطلاعات

شما اینجا هستید

به گزارش خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امروز (شنبه ۱۹ اسفندماه) همزمان با برگزاری نخستین نشست خبری آنلاین با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شبکه فیلم رسانه ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت رسمی به بهره برداری رسید.
شبکه فیلم رسانه ارتباطات و فناوری اطلاعات موسوم به ICT Media، مدت یک ماه است که کار خود را به صورت آزمایشی بر بستر «آپارات» به آدرس https://www.aparat.com/ictmedia آغاز کرده و با برگزاری نشست خبری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رسما معرفی شد.
ICT Media محلی است برای انتشار کلیپ‌ها، فیلم‌ها و برنامه‌هایی چون همایش‌ها، جشنواره‌ها، رویدادها و بزرگداشت‌ها این وزارتخانه از طریق آن، به صورت زنده برای علاقمندان پخش می شود.
بعد از راه اندازی زیرساخت‌‌های شبکه ملی اطلاعات و پوشش سراسری نسل سوم و چهارم تلفن همراه در شهر‌های سراسر کشور و همچنین ارایه تسهیلاتی چون محاسبه نیم ب‌های استفاده از ترافیک سایت‌‌های داخلی، این امکان فراهم شد تا با تولید محتوا بر بستر ارایه کنندگان بومی خدمات، گامی را در جهت افزایش حمایت از تولیدات، خدمات و محتوای داخلی برداشت.
در برنامه امروز در مدت یک ساعت و ۲۰ دقیقه پخش زنده نشست خبری برخط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، آذری جهرمی به حدود ۵۰ سوال از سوی خبرنگاران و اصحاب رسانه سراسر کشور پاسخ گفت و در این مدت بیش از ۱۲هزار کاربر از استان‌‌های مختلف، برگزاری برخط این نشست خبری را نظاره گر بودند.
 

دیدگاه‌های اخیر