پیام تبریك دكتر خوانساری به مناسبت سالگرد تاسیس پژوهشگاه

شما اینجا هستید

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) دکتر خوانساری رئیس پژوهشگاه در پیامی به همکاران چهل و هفتمین سالروز تاسیس پژوهشگاه را تبریک گفت.

بنا بر این گزارش متن پیام به این شرح می‌باشد:

جایگاه پژوهش در نضج بخشی به آرمان‌‌های متعالی جوامع بشری از چنان اهمیتی برخوردار است كه عملاً امكان تبیین فرآیند‌های توسعه اقتصادی و فرهنگی بدون توجه به منظومه تحقیق و پژوهش میسر نبوده و در حقیقت این ضرورت احساس می شود که این مقوله به عنوان پایه و اساس هرگونه تعالی و كمال مادی و معنوی در جوامع تلقی گردد.

شایان ذکر است که به دور از هر تردید، به عنوان مرجع عالیه پژوهش در این حوزه، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مركز تحقیقات مخابرات ایران) همواره در تاریخ ۴۷ساله خود، پیشروی بسط دانش و مهارت در حوزه ICT در كشور بوده و با ایفای نقش محوری خود در توسعه این فناوری و نقش آفرینی در صنعتی ساختن آن عملاً توانسته است برگ زرین این افتخار را در كارنامه خود ثبت نماید.

اینجانب مفتخرم که به عنوان مسئول این پژوهشگاه، ضمن عرض تبریك به مناسبت چهل و هفتمین سال تصویب قانون تاسیس آن، که سال‌ها به نام مركز تحقیقات مخابرات ایران، مزین گردیده بود، توفیق هرچه بیشتر پژوهشگران گرامی و كاركنان خدمتگزار این پژوهشگاه، را در راستای رشد و تعالی هرچه بیشتر حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در كشور ذیل اهداف بلند پایه جمهوری اسلامی ایران، از خداوند متعال خواستار باشم. رجاء واثق دارم که در پرتوی الطاف الهی و عنایات نهاد وزارت که همواره حامی ما بوده، این پژوهشگاه در آینده ای نه چندان دور بتواند جایگاه محق خود را در سطح ملی و بین المللی احصاء نماید. با آرزوی توفیقات الهی محمد خوانساری

دیدگاه‌های اخیر