بستن× ارتباط ۸۴۹۷۷۶۷۲
بستن×

فرم جستجو

مهندس سرآمد كشوري بسيج مهندسين صنعتي، از پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات انتخاب گرديد


مهندس سرآمد كشوري بسيج مهندسين صنعتي، از پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات انتخاب گرديد

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات ،‌ در همايش سرآمدان فناوري و صنعت كه در محل نمايشگاه بين المللي تهران برگزار گرديد، مهندس ولي اله قرباني مدير دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات پژوهشگاه به عنوان مهندس سرآمد وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات انتخاب شد و از وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات لوح تقدير دريافت نمود.

بنا بر اين گزارش، از جمله دلايل انتخاب مهندس قرباني، اجراي پروژه سامانه ضدبدافزار بومي پادويش، طراحي و پياده سازي مركز داده اينترنتي پژوهشگاه و اجراي پروژه هاي متعدد در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات در پژوهشگاه مي باشد.

همچنين در اين همايش مهندس اسمعيل ميرزاد فرمانده بسيج پژوهشگاه نيز حكم مسئوليت فعاليت و شروع به كار كانون تخصصي بسيج مهندسين صنعتي را از وزير ارتباطات و رئيس سازمان بسيج مهندسين دريافت نمود.

اين گزارش حاكي است، نمايشگاه جانبي نيز در حاشيه اين همايش برگزار گرديد و پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات نيز برخي از دستاوردهاي تحقيقاتي و پژوهشي خود را در غرفه خود ارائه داد.

گفتني است مهندس آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، سردار غيب پرور رئيس سازمان بسيج مستضعفين و دكتر شهبازي رئيس كانون بسيج مهندسين از نمايشگاه بازديد به عمل آوردند.